Свинка Хрю

455,00
грн.
Технічні характеристики:
Тип: портативна Bluetooth колонка;
Розмір моделі: 4х4 см;
Вага: 40 гр;
Радіус дії: до 30 м;
Час роботи: до 4 години в режимі нон-стоп;
Потужність: 3 W;
Діапазон частот: 20Гц - 20кГц;
Гучність: 80 дБ;
 
Bluetooth колонки Mimi Friends – унікальні дизайнерські колонки із чудовою якістю звучання. Колонки, які вражають гучністю дітей та дорослих. Ці bluetooth колонки працюють з будь-яким смартфоном. Компактна та зручна з якісним звуком наситить будь-яку ситуацію улюбленою музикою.

Потужний Stereo – режим для Максимальної гучності
Потужності bluetooth колонки Mimi Friends в 3Вт вистачить як для прослуховування музики в приміщенні, займаючись домашніми справами, так і на вулиці в галасливій компанії. Для любителів поринути у музику з головою краще купити bluetooth колонки Mimi Friends у двох екземплярах. Включаємо на одній bluetooth колонці Mimi Friends улюблену пісню, натискаємо двічі на кнопку включення, і отримуємо відмінний стереозвук одразу з двох bluetooth колонок Mimi Friends.

Bluetooth V5.0 та Безмежний час прослуховування
Bluetooth колонка Mimi Friends підтримує сучасний стандарт Bluetooth V5.0, що дозволяє підняти якість звучання портативної колонки на абсолютно новий рівень.
А літієвого акумулятора вистачить на чотири години безперервного відтворення улюбленої музики. Крім того, портативна колонка Mimi Friends оснащюється MicroUSB і зарядити bluetooth колонку Mimi Friends можна за годину-півтори від будь-якого адаптера для смартфона або PowerBank, при цьому не обов'язково вимикати bluetooth колонку Mimi Friends, можна продовжувати прослуховувати музику без обмежень.

 Унікальний Selfie – режим
Крім музики, bluetooth колонку Mimi Friends можна використовувати як бездротову кнопку управління для знімка з фотокамери. Фотографуватися з друзями просто, подвійни натиск на кнопку увімкне режим.

Про Хрю:
В дитинстві Хрю мріяла стати балериною. Але одного дня любов до тістечок перемогла.

Вона отримала вищу освіту в лондонському університеті Мішлена і, ставши професійним шеф-кухарем, вирішила відкрити власний ресторан-кондитерську.
Мімі френди, особливо пан Мопс, не відмовляють собі у задоволенні провести у Хрю хоча б пів годинки в день за ароматною кавою та кращими у світі смаколиками.
Коли Хрю готує, обов’язково слухає класичну музику. Кажуть, вона заряджає простір довкола флюїдами щастя.

Мімі френди всім серцем люблять і поважають Хрю. Хрю навчає бути щедрим та допомагати оточуючим. Ловити кайф від турботи про близьких, ніжності і співчуття. При цьому не забувати про свої інтереси.
Вам сподобається