Папуга Ріо

580,00
грн.
Технічні характеристики:
Тип: портативна Bluetooth колонка;
Розмір моделі: 4х4 см;
Вага: 40 гр;
Радіус дії: до 30 м;
Час роботи: до 4 години в режимі нон-стоп;
Потужність: 3 W;
Діапазон частот: 20Гц - 20кГц;
Гучність: 80 дБ;
 
Bluetooth колонки Mimi Friends – унікальні дизайнерські колонки із чудовою якістю звучання. Колонки, які вражають гучністю дітей та дорослих. Ці bluetooth колонки працюють з будь-яким смартфоном. Компактна та зручна з якісним звуком наситить будь-яку ситуацію улюбленою музикою.

Потужний Stereo – режим для Максимальної гучності
Потужності bluetooth колонки Mimi Friends в 3Вт вистачить як для прослуховування музики в приміщенні, займаючись домашніми справами, так і на вулиці в галасливій компанії. Для любителів поринути у музику з головою краще купити bluetooth колонки Mimi Friends у двох екземплярах. Включаємо на одній bluetooth колонці Mimi Friends улюблену пісню, натискаємо двічі на кнопку включення, і отримуємо відмінний стереозвук одразу з двох bluetooth колонок Mimi Friends.

Bluetooth V5.0 та Безмежний час прослуховування
Bluetooth колонка Mimi Friends підтримує сучасний стандарт Bluetooth V5.0, що дозволяє підняти якість звучання портативної колонки на абсолютно новий рівень.
А літієвого акумулятора вистачить на чотири години безперервного відтворення улюбленої музики. Крім того, портативна колонка Mimi Friends оснащюється MicroUSB і зарядити bluetooth колонку Mimi Friends можна за годину-півтори від будь-якого адаптера для смартфона або PowerBank, при цьому не обов'язково вимикати bluetooth колонку Mimi Friends, можна продовжувати прослуховувати музику без обмежень.

 Унікальний Selfie – режим
Крім музики, bluetooth колонку Mimi Friends можна використовувати як бездротову кнопку управління для знімка з фотокамери. Фотографуватися з друзями просто, подвійни натиск на кнопку увімкне режим.

Про Ріо:
Яскравий журналіст-мандрівник, що ніколи не залишається без уваги! Його відео у MimiTube набирають мільйони переглядів, а все через те, як гарно він бачить світ!
Ріо оригінальний, непередбачуваний та креативний.

Крім того, він має власну туристичну агенцію. Мальдіви, Балі, Сан-Франциско - відправляємось хоч на край світу!

Завдяки величезній кількості подорожей він знайшов Мімі друзів у кожній частині земної кулі.

Ріо надихає на подорожі. Ви скажете, а що ж робити, коли кордони країн зачинені?
Без паніки! Мімі папуга не сидить “склавши крила”. Ви просто не були на екскурсіях по Україні, що організовує його компанія! Всі деталі - у дірект ;)

Якщо ви також не уявляєте свого життя без зміни пейзажу за вікном - Ріо ідеальний персонаж для вас. Його зручно брати з собою куди б ви не відправились
Вам сподобається